Ana Sayfa İSTANBUL ŞEHİR HAYATI Art Cafe: Beş Çayı için Adres

Art Cafe: Beş Çayı için Adres

1871
armut mereng ve nis

Akşamüstü olur, karınlar acıkır. Yemek yesen olmaz, beklesen hiç olmaz. Öyle bir mide kazınmasında uğraman gereken yerlerden biridir Art Cafe. Özel tarifleriyle hazırlanan sağlıklı pastalar, tartlar, kişler ve ev yapımı çikolatalarıyla yıllardır tanınan Art Cafe tatlı krizlerine birebirdir. Pinoli ve Fulmine gibi bilinen pastalarının yanı sıra, Art Cafe aynı zamanda tuzlu seçenekler de sunmaya devam ediyor. 

frambuazlı tart

Art Cafe’de her türlü damak tadına sahip insanlar için tatlılar mevcut. Taze mevsim meyvesi aşığıysanız limon veya armut mereng tercih edebilirsiniz. Waffle’ına vişne ekleten tatlı ekşi dengesini tutturan türdenseniz frambuazlı tart ya da vişneli Trio sizin için iyi bir seçenek olacaktır. 

nis

Tatlı yediğimi her kaşıkta anlamak isterim derseniz kayısı, çikolata, mereng ve hindistan cevizinden oluşan Nis tatlısı ya da çikolatalı dolgulu tart iyi bir tercih olabilir. Sonra düz duvara tırmanır mısınız, buraya yorum olarak yazarsınız. 

trio

Ben çoğu zaman açlığımı tatlıyla değil de, tuzluyla bastırmayı tercih ediyorum. O yüzden ıspanaklı, enginarlı, patlıcanlı ve 3 çeşit peynirle servis edilen kişleri çay saatinin yanında birebir oluyor. 

kişler

Art Cafe Levent: Karanfil Çarşısı Hanımeki Sok. No:3

T. +90.212.264 17 67 / +90.212.283 94 07

Art Cafe Çiftehavuzlar: Cemil Topuzlu Cad. No:47 (Büyük Kulüp Karşısı)

T. +90.216.359 23 89  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.